Yaşanan ruhsal sorunların giderilmesinde psikolog desteği alınması son derece önemlidir. Ruhsal sorunların ötelenmesi ve bu durumunda istenen psikolojik desteğin alınmaması ise durumun daha ciddi ve daha sıkıntılı bir duruma dönüşmesine etki edebilir. Özellikle ruhsal sorunlar ilerleyen dönemde bedensel sıkıntılara da sebebiyet vermesi nedeni ile son derece önemlidir. İzmir psikoloji desteğinde ise konusunda uzman hekim Doç. Dr. Ozan Pazvantoğlu’ dan gerekli olan tedaviyi alabilirsiniz.

Woman during a psychotherapy session

İzmir Psikologlarından Doç. Dr. Ozan Pazvantoğlu İletişim

İzmir psikolog desteğinde yaşanan ruhsal sorunlarınızın giderilmesine destek olacak olan Doç. Dr. Ozan Pazvantoğlu tarafından gerekli çözümleri edinebilirsiniz. Konusunda uzman hekim tarafından yaşanan ruhsal sorunlara çözüm bulabilmek için İzmir kenti de yaşamanız gerekli değildir. Kent içinde ikamet eden ya da çevre kentlerden ulaşım sağlayan birçok kişi hekim ile iletişime geçerek randevu oluşturabilmektedir.

Psikolog ihtiyacınızda uzman hekim desteğini edinebilmek için ise hemen http://www.ozanpazvantoglu.com/ adresini tıklayarak hekim hakkında detaylı bilgileri edinmenin yanı sıra randevu için iletişim bilgilerini de edinebilirsiniz. 

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*