Sivilceler hangi yaşta olursanız olun tedavi edilmelidir. Siyah ve beyaz minik kabarıklık döneminde tedaviye başlanıldığı zaman iz bırakılmadan sivilceler tedavi edilebilmektedir. Sivilce izi tedavileri İstanbul bölgesinde sık sık yapılan tedaviler arasındadır. Tedavideki önemli detay hastaların yaşı ve sivilcelerin şekli ile dağılımlarıdır.sivilce-izi-tedavisi

Sivilceleriniz iltihaplı şekildeyse tedavi olarak antibiyotikli kremler kullanılabilmektedir. Ancak herhangi bir ilaç kullanmadan önce mutlaka muayene olmanız gerekmektedir. Sivilce tedavilerinde kozmetik ürünleri de destek olarak kullanılabilmektedir. Cilt yapınıza uygun temizleyici, nemlendirici ve makyaj ürünleri kullandığınız zaman tedavinizi daha iyi şekilde desteklemeye başlayabilirsiniz.

Sivilceler Tedavi Sonrası Yeniden Çıkar mı?

Sivilceler tedavi sonrası tekrar çıkabilecek yapıya sahiptir. Burada önemli olan detay sizin cilt yapınızdır. Vücudunuz ve cildiniz yağlı ise sivilceler daha sık çıkar ve kendisini tekrar eder. Bu sebeple, tedavi sonrasında cilt yapınıza uygun olan kozmetik ve bakım ürünlerini doktorunuzun tavsiyesine göre kullanmanız gerekebilir. Sivilce izi tedavileri ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz https://goncagokdemir.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*